Android 14 güncellemeleri peşi sıra geliyor! Uygun fiyatlı bir telefon daha güncellemeye kavuştu

Bu güncelleme, kullanıcıların en yeni işletim sistemi özelliklerinden yararlanmalarını sağlayarak, cihazların performansını ve güvenliğini önemli ölçüde artırıyor. Android 14 ile birlikte gelen yenilikler, OnePlus kullanıcılarının deneyimini daha da zenginleştirirken, markanın teknoloji dünyasındaki yenilikçi konumunu pekiştiriyor. Bu adım, OnePlus’un güncellemelere olan bağlılığını ve kullanıcı memnuniyetini önceliklendirdiğinin bir göstergesi olarak karşılanıyor.

Birkaç ay önce piyasaya sürülen Android 14, nihayet OnePlus Open’a Amerika Birleşik Devletleri’nde kullanıcılara ulaşmaya başladı. OnePlus Open, Ekim 2023’te, Google’ın Pixel 8 serisi ve Android 14‘ün lansmanından sadece birkaç hafta sonra piyasaya sürülmüştü. Bu nedenle, hemen güncelleme alamaması mantıklıydı ancak bekleyiş oldukça uzun sürdü.

Android 14 güncellemeleri peşi sıra geliyor! Uygun fiyatlı bir telefon daha güncellemeye kavuştu

OnePlus, ilk olarak Android 14‘ü Ocak ayının sonunda katlanabilir telefonu için bir grup seçilmiş kullanıcıya yayınladı. Bu hafta itibarıyla, güncelleme Amerika Birleşik Devletleri’ndeki OnePlus Open kullanıcıları için geniş çapta yayınlanmaya başlandı. Güncellemeleri kontrol etmek, 2.54 GB’lık güncellemeyi indiriyor.

Güncelleme günlüğünde yer alan yenilikler arasında, uygulamalar ve cihazlar arasında içerik sürükleyip bırakmanızı sağlayan “Dosya İskelesi”, bir fotoğraf veya videodaki öznenin arka plandan ayrılmasını sağlayan “Akıllı Kesim”, performans iyileştirmeleri ve daha fazlası bulunuyor. Büyük bir güncelleme olmasa da, nihayet gelmiş olması harika.

Ayrıca, güncelleme Şubat 2024 güvenlik paketini de içeriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x