Erdal Bakkal’dan Leyla ile Mecnun itirafı

Cengiz Bozkurt, Tolga Örnek’in yönettiği ve başrolünde yer aldığı “Mucize Aynalar” filminin, son dönemin en beğenilen yapıtlarından biri olduğunu söyledi.

Filmin rol arkadaşı Boran Kuzum ve Birsen Altuntaş’ın Youtube kanalına konuk olan Bozkurt, efsane dizi “Leyla İle Mecnun”un 5. sezonuyla ilgili merak edilen sorulara cevap verdi.

Bozkurt, büyük konuşmak istemediğini belirterek, “Devamı gelmeyecek” dedi ve şu ifadeleri kullandı:

“Leyla ile Mecnun Exxen’de 40 bölüm çekildi. 4 sezon 10’ar bölümünden…

Orada kaldı, devamı gelmeyecek. Büyük konuşmak istemiyorum. Daha önce de ‘Yapmayız’ demiştim aslında lafımızı yemiş gibi olduk.

Arkadaşların ısrarıyla çektik. Aslında ben çekilmemesi gerektiğini düşünmüştüm ama yoğun bir talep karşısında ben de duramadım…”

Ayrıca, geçen yıl 26 Mart’ta aramızdan ayrılan Aksakallı Dede’si Köksal Engür’ü de anan Bozkurt, “40 bölüm çektik ama ben yine de 11 yıl önce yaptığımız ilk ‘Leyla ile Mecnun’ların arşivde öylece kalması gerektiğini, üstüne de başka bir şey yapmamamız gerektiğini düşünenlerdenim.

Yapmayız diye düşünüyorum ben yine… Çünkü içim el vermiyor açıkçası… Köksal Engür de vefat ettikten sonra bence artık yerinde bırakmamız lazım diye düşünüyorum…” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x